Diane G. Tillman jest licencjonowaną psycholożką edukacyjną, terapeutką małżeńską i rodzinną, autorytetem w dziedzinie edukacji opartej na wartościach, osobą, która od wielu lat medytuje. Diane łączy wiedzę z zakresu psychologii z duchowością.

Diane przez ponad 20 lat pracowała jako psycholożka szkolna w południowej Kalifornii, zanim w sierpniu 1996 roku zaangażowała się w tworzenie globalnej inicjatywy ? programu edukacyjnego Wartości Życia (LivingValues Education). Jest główną autorką serii książek Wartości Życia – Living Values Education oraz 10 dodatkowych książek na temat edukacji bazującej na wartościach dla młodych ludzi z grupy ryzyka. Wiele razy podróżowała po świecie, w ponad 30 krajach przeprowadziła seminaria na temat edukacji bazującej na wartościach w życiu i rozwoju osobistego. Prowadziła seminaria poświęcone kształceniu opartemu na wartościach dla UNESCO, ministerstw edukacji, pedagogów, opiekunów rodziców, agencji, zajmujących się dziećmi ulicy, na uniwersytetach, w szkołach i ośrodkach rekolekcyjnych oraz w obozach dla uchodźców. Napisała także ?Wychowywanie z miłością i mądrością, dyscyplinowanie ze spokojem i szacunkiem: uważny przewodnik po rodzicielstwie? oraz różne książki dla dzieci. Obecnie aktualizuje i rozszerza oryginalną serię książek Żywych Wartości dla Association of Living Values Education International.

Diane spotkała się z Brahma Kumaris w Indiach w 1981 roku, oddała się praktyce radża jogi i od 1983 roku jest koordynatorem ośrodka medytacyjnego Brahma Kumaris w Seal Beach, w Kalifornii.
Międzynarodowa strona Stowarzyszenia Wartości Życia: http://lvep.org
FB LivingValuesEducation/
Broszura LVEP

Zapraszamy w niedzielę, 28 marca 2021, godz. 18.00. Zapis wideo wywiadu z Diane Tillman, jaki przeprowadziła Philippa Blackham w ramach serii 21 Master Classes dla Nowej Świadomości.

Wydarzenie FB

Link do transmisji LIVE 28 marca 2021, godz. 18.00 – 19:00