7 kluczy do szczęścia Jayanti Kirpalani 65 min.

Zobacz więcej 

Jayanti Kirpalani – senior nauczyciel radża jogi, duchowy lider, koordynator regionalny Brahma Kumaris w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Życie w harmonii – Jayanti Kirpalani – 84 min.

Zobacz więcej


Jak sobie radzić z konfliktami – Judy Johnson 90 min.

Zobacz więcej

Judy Johnson – pochodzi z Kanady. Ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie pracy z zakresu rozwoju przywództwa i efektywności w organizacjach. Działa jako facilitator, konsultant i trener dla menedżerów, dyrektorów, instytucji rządowych, prywatnych i społeczności lokalnych w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej i Azji.


Silne serce, mądry umysł– Maureen Goodman 103 min.

Zobacz więcej

Maureen Goodman – Brytyjka, nauczyciel medytacji radża jogi od ponad 40 lat. Dyrektor Global Co-operation House w Londynie, jednego z pierwszych międzynarodowych ośrodków Brahma Kumaris na Zachodzie. Organizuje i uczestniczy w międzynarodowych inicjatywach i projektach, których celem jest niesienie pokoju i promowanie uniwersalnych wartości duchowych wspólnych dla różnych religii.


Ego – podstępny przyjaciel – Gopi Patel 74 min.

Zobacz więcej

Gopi Patel – międzynarodowy mówca, duchowy wychowawca i doświadczony nauczyciel. Od ponad 30 lat studiuje i praktykuje medytację radża jogi z Brahma Kumaris. Pochodzi z Afryki, kształciła się w Wielkiej Brytanii i Indiach. Na podstawie swoich doświadczeń w Afryce, Azji i Europie, odnosząc się do codziennych problemów, zapewnia wyjątkową jasność i perspektywę łącząc wschodnią mądrość duchową i zachodni sposób myślenia.

Radzenie sobie z negatywnymi wpływami – Gopi Patel – 80 min.

Zobacz więcej


Jak być stabilnym w czasie kryzysu – Charlie Hogg 110 min.

Zobacz więcej

Charlie Hogg – międzynarodowy mówca i doświadczony nauczyciel medytacji radża jogi od ponad 40 lat. Jego zdaniem medytacja jest niezwykłym narzędziem do utrzymania zdrowia psychicznego, emocjonalnego i duchowego w coraz trudniejszym świecie. W 1977 otworzył ośrodek Brahma Kumaris w Australii. Jest koordynatorem krajowym Brahma Kumaris w Australii.

Nieznana siła pokory. Wychodzenie z cienia ego – Charlie Hogg 89 min.

Zobacz więcej 


Dusza ? najinteligentniejszy smartfon ? niezwykłe podobieństwo funkcjonalności duszy i smartfona – cz. 1
Hans Heierth – 90 min.

Zobacz więcej

Hans Heierth – mieszka w Monachium, w Niemczech; jest prawnikiem i zajmuje się ochroną środowiska. Od ponad 25 lat jest nauczycielem medytacji radża jogi i trenerem rozwoju osobistego. Jest jednym z koordynatorów Brahma Kumaris w Monachium. Jego specjalnością jest spojrzenie na duchowość uwzględniające uniwersalną perspektywę logiki, nauki, psychologii i filozofii, po to, żeby udostępnić duchowy wymiar również osobom z podejściem intelektualnym, krytycznym i niereligijnym. Swoim zrozumieniem podzielił się w ponad 40 krajach, dając tam wykłady, prowadząc seminaria i warsztaty.

Dusza ? najinteligentniejszy smartfon ? niezwykłe podobieństwo funkcjonalności duszy i smartfona – cz. 2
Hans Heierth
60 min.

Zobacz więcej


Medytacja, Krok po kroku – cz. 1 – Pratibha Patel – 83 min.

Zobacz więcej

Pratibha Patel – koordynator działań Brahma Kumaris w Afryce. Asystent dyrektora regionalnego Brahma Kumaris w Kenii. Od 1977 daje wykłady i prowadzi seminaria z zakresu rozwoju osobistego, zarządzania stresem i pozytywnego myślenia.

Medytacja, Krok po kroku cz. 2 – Pratibha Patel 74 min.

Zobacz więcej 

Medytacja, Krok po kroku  cz. 3 – Pratibha Patel 95 min.

Zobacz więcej

SPA dla duszy – Pratibha Patel 64 min.

Zobacz więcej


Bycie odpornym. Sztuka powracania do stanu równowagi – Valeriane Bernard 80 min.

Zobacz więcej

Valeriane Bernard – nauczyciel medytacji. Pochodzi z Francji, mieszkała w Chile, Stanach Zjednoczonych, Indiach, Kostaryce, Szwajcarii. Od 1992 angażuje się w tematykę ekologiczną i zrównoważonego rozwoju reprezentując Brahma Kumaris na wielu forach międzynarodowych. Od 2005 jest przedstawicielką Brahma Kumaris przy ONZ w Genewie oraz na konferencjach Zmian Klimatycznych.


Medytacja jako lekarstwo – dr Savita93 min.

Zobacz więcej

Dr Savita – lekarz, nauczyciel radża jogi z Mount Abu w Indiach. Koordynator krajowych oraz międzynarodowych programów i konferencji z zakresu zdrowia i duchowości organizowanych w Akademii dla Lepszego Świata w Mount Abu, Indie.


Stress – pułapki myślowe Ken O’Donnell – 86 min.

Zobacz więcej

Ken O’Donnell Ken jest Australijczykiem, konsultantem ds. zarządzania, trenerem rozwoju duchowego i pisarzem. Mieszka w Brazylii od 1978 roku. Jest koordynatorem ponad 30 oddziałów Światowego Uniwersytetu Duchowego Brahma Kumaris w Ameryce Południowej.