Zapraszamy na spotkanie – wywiad, którego bohaterem jest Eric Le Reste, w niedzielę, 26 września 2020 r., godz. 18:00 ? 19:00

Link do informacji o wydarzeniu https://www.facebook.com/brahmakumarisgdansk/
Link do informacji o transmisji LIVE: https://www.facebook.com/brahmakumarisgdansk/live/

Eric Le Reste pełni stanowisko Senior Producer w CBC / Radio-Canada, Canadian Broadcasting Corporation. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji wiadomości i filmów dokumentalnych, wyreżyserował niektóre z głównych programów publicystycznych dla telewizji publicznej Radio-Canada, w tym ?Enquete?, ważny program śledczy oraz wieczorny National News Program. Obecnie produkuje filmy dokumentalne oparte na wartościach dla ?Second Regard?, programu publicystycznego zajmującego się różnorodnymi aspektami ludzkości, dla telewizji CBC / Radio-Canada.
Również od ponad 35 lat Eric zgłębia aspekty wewnętrznego rozwoju, praktykując medytację radża jogi, której uczy Brahma Kumaris. Mówi: ?Prawdziwym wysiłkiem jest odpuścić i być wolnym, dostrzegając piękno wewnątrz i na zewnątrz siebie. Nigdy się nie poddawaj, tylko wspinaj się?.
Eric działa jako krajowy koordynator Brahma Kumaris w Kanadzie i uczestniczy w różnych międzynarodowych projektach, w tym ?Images and Voices of Hope?, projekcie poświęconym inspirowaniu nowych narracji w mediach. Mówi: ?Niezależnie od różnych stanowisk, które piastowałem, lubię myśleć o swojej pracy jako o służbie. Jeśli cokolwiek robię, to staram się pomóc innym być jak najlepszymi, w najlepszy możliwy sposób?.
Rozmowę prowadzi Philippa Blackham i jest to jeden z programów w serii 21 Master Classes dla Nowej Świadomości. Bardzo polecamy.

 

link do wykładu w języku angielskim